دپارتمان بازرگانی

تیم بازرگانی تاج زرین ، در  زمینه تامیین هدایا تبلیغاتی  ،مکاتبات بازرگانی ،تایید سفارشات خارج از کشور در های اروپایی و کشور های خاورمیانه  ،ارسال بار به خارج از کشور  سفارشات بازرگانی فعالیت میکند، این تیم با بهره جویی از جوانان حرفه ای و متخصص  در حوزه بازرگانی و مکاتبات بازرگانی این امکان برای مشتریان محترم خارج از کشور فراهم کردن که به راحتی سفارشات خودشان به مجموعه ما بسپارند.

دپارتمان بازرگانی مجموعه تاج زرین

لطفا واحد مورد نظر بازرگانی خودتان انتخاب کنید

همکاری با شما باعث افتخار ماست ،ما بی اندازه مشتریانمون دوست داریم

تحویل سریع و ارسال به کل کشور

در  مجموعه تاج زرین همه خدمات سفارش چاپ به صورت کاملا آنلاین و غیرحضوری است ، ارسال به تمام شهرهای کوچک و بزرگ ایران انجام میشه.سفارش چاپ با توجه به پایانه های ترابری شهر، انتخاب روش ارسال با شماست. امکان ارسال به شهرستان توسط پست، تیپاکس، باربری کامیونی، باربری اتوبوسی و باربری هوایی امکانپذیر هست.ارسال بار  به خارج از کشور هم میسر میباشد ، قبل از هر اقدامی با تیم بازرگانی  ما مشورت کنید . 

چرا ما انتخاب میشویم

هزینه به صرفه

موسسه  تاج زرین با در نظر گرفتن تمامی نیاز های مشتریان گرامی به صورت مقرون به صرفه تمامی خدمات خود را اعم از طراحی، تبلیغات، چاپ، عکاسی و موشن گرافیک پروژه شما را آغاز خواهد کرد.

همه جانبه بودن

موسسه  تاج زرین سعی کرده برای رفاه حال مشتریان خود و سهولت در انجام پروژه ها، تمامی شاخه های گرافیک را زیر یک چتر قرار دهد و تا حدی بتواند دغدغه مشتریان خود را برطرف سازد.

اهداف و ارزش ها

موسسه  تاج زرین بر این باورست که برای حفظ منافع مشتریان باید متعهد به ارائه راه‌کارهای سودمند باشد و نظم سازمانی، وقت شناسی و کار گروهی لازمه پیشرفت در بازار می باشد. اخلاق حرفه‌ای و احترام متقابل دو عنصر اساسی در فرایند ارائه خدمات کل گروه به مشتریان است.

پشتیبانی و آموزش

یکی از رسالت های موسسه تاج زرین پشتیبانی خدمات و انتقال دانش روز دنیا به مشتریان خود می باشد و از وظایف تیم پشتیبانی می توان به انجام بروزرسانی ها، رفع مشکلات، حفظ و نگهداری اشاره کرد.

مشاوره

کسب و کار شما به واسطه خدماتی که ارائه می کنید و توسعه آن نیازمند بررسی و مشاوره های تخصصی برای خدمات شما است .موسسه  تاج زرین با ارائه مشاوره های اختصاصی و به روز شما را در شکل گیری کسب و کارتان حمایت میکند.

خلاقیت در طراحی

موسسه  تاج زرین باوردارند که فرایند خلاقیت و ایده یابی مهم‌ ترین مسیری است که در خلق یک اثر باید پیمود. دست یابی به ایده تنها توسط یک ذهن خلاق صورت می‌پذیرد و ایده رامی‌توان روح یک اثر در طراحی گرافیک و عکاسی دانست.

نیرو جوان و متخصص

موسسه  تاج زرین سعی کرده از نیرو های جوان و پر انرژی، دانشجو و فارق التحصیل در انجام پروژه های خود استفاده کند و به بهترین شکل ممکن در پیشرفت این مرز و بوم سهیم باشد.

به روز ترین تجهیزات

موسسه تاج زرین با استفاده از به روز ترین تجهیزات و ارائه بهترین خدمات در صنعت چاپ، تبلیغات، عکاسی و طراحی سایت با توکل به خداوند منان توانسته ایم اعتماد مشتریان عزیز را برای خود به ارمغان بیاوریم.

%

مشتریان راضی

%

تحویل به موقع

%

پشتیبانی 24/7

%

قیمت مناسب

%

امکانات