دپارتمان چاپ

دپارتمان چاپ   تاج زرین یکی قویترین واحد های ارائه دهنده خدمات چاپ و خدمات تکمیلی به طور کامل و به هنگام در کشور میباشد. مزیت استراتژیک دپارتمان چاپ ما همکاری با چندین کارخانه حرفه ای و به کارگیری ماشین آلات روز دنیا به جهت دستیابی به بالاترین کیفیت در چاپ و خدمات پس از چاپ بوده و این مجموعه تکنیکی ترین راه حل چاپ و خدمات تکمیلی استاندارد از تقاضا ، سفارش ، محاسبه و پیشنهاد را در دسترس مشتریان خود قرار می دهد.

دپارتمان چاپ تاج زرین

لطفا واحد مورد نظر خودتان انتخاب کنید

چاپ دیجیتال

منظور از چاپ دیجیتال در بازار، چاپ به وسیله دستگاه های تونری و لیزری حرفه ای روی انواع کاغذ میباشد. در واقع چاپ دیجیتال به چاپ در تیراژهای پایین گفته می شود که توسط پرینترهای لیزری، پرینترهای لارج فرمت یا جوهرافشان انجام می شود. 

چاپ افست

نوعي چاپ كه در حال حاضر به شکل وسیعی به منظور چاپ مجله، بروشور، کاتالوگ، پوستر، کتاب و … موررد استفاده قرار می‎گیرد، چاپ افست نام دارد. این چاپ عموما بر روی کاغذ، فلز و یا نایلون انجام می‎شود و تعداد تیراژ آن بیشتر از 1000 عدد می‎باشد.

چاپ اختصاصی

برای چاپ افست به شکل اختصاصی هزینه پروژه می بایست بر اساس نیاز خاص مشتری محاسبه شود. این هزینه از هزینه چاپ عمومی بیشتر خواهد بود اما چون فرم چاپ اختصاصا برای یک کار بسته می شود کیفیت آن بسیار بهتر خواهد بود.

آنلاین استعلام قیمت چاپ بگیرید 

تحویل سریع و ارسال به کل کشور

در  مجموعه تاج زرین همه خدمات سفارش چاپ به صورت کاملا آنلاین و غیرحضوری است ، ارسال به تمام شهرهای کوچک و بزرگ ایران انجام میشه.سفارش چاپ با توجه به پایانه های ترابری شهر، انتخاب روش ارسال با شماست. امکان ارسال به شهرستان توسط پست، تیپاکس، باربری کامیونی، باربری اتوبوسی و باربری هوایی امکانپذیر هست.ارسال بار  به خارج از کشور هم میسر میباشد ، قبل از هر اقدامی با تیم بازرگانی  ما مشورت کنید . 

 چرا تیم گر وه تجاری و بازرگانی تاج زرین متمایز هستش ؟

 

هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما ، یک طرح حرفه ای بسازد  که پاسخگوی نیازهای منحصربفرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. چرا که ما می توانیم هر طراح و ایده برای شما اجرایی کنیم

همکاری با شما باعث افتخار ماست ،ما بی اندازه مشتریانمون دوست داریم

چرا ما انتخاب میشویم

هزینه به صرفه

موسسه  تاج زرین با در نظر گرفتن تمامی نیاز های مشتریان گرامی به صورت مقرون به صرفه تمامی خدمات خود را اعم از طراحی، تبلیغات، چاپ، عکاسی و موشن گرافیک پروژه شما را آغاز خواهد کرد.

همه جانبه بودن

موسسه  تاج زرین سعی کرده برای رفاه حال مشتریان خود و سهولت در انجام پروژه ها، تمامی شاخه های گرافیک را زیر یک چتر قرار دهد و تا حدی بتواند دغدغه مشتریان خود را برطرف سازد.

اهداف و ارزش ها

موسسه  تاج زرین بر این باورست که برای حفظ منافع مشتریان باید متعهد به ارائه راه‌کارهای سودمند باشد و نظم سازمانی، وقت شناسی و کار گروهی لازمه پیشرفت در بازار می باشد. اخلاق حرفه‌ای و احترام متقابل دو عنصر اساسی در فرایند ارائه خدمات کل گروه به مشتریان است.

پشتیبانی و آموزش

یکی از رسالت های موسسه تاج زرین پشتیبانی خدمات و انتقال دانش روز دنیا به مشتریان خود می باشد و از وظایف تیم پشتیبانی می توان به انجام بروزرسانی ها، رفع مشکلات، حفظ و نگهداری اشاره کرد.

مشاوره

کسب و کار شما به واسطه خدماتی که ارائه می کنید و توسعه آن نیازمند بررسی و مشاوره های تخصصی برای خدمات شما است .موسسه  تاج زرین با ارائه مشاوره های اختصاصی و به روز شما را در شکل گیری کسب و کارتان حمایت میکند.

خلاقیت در طراحی

موسسه  تاج زرین باوردارند که فرایند خلاقیت و ایده یابی مهم‌ ترین مسیری است که در خلق یک اثر باید پیمود. دست یابی به ایده تنها توسط یک ذهن خلاق صورت می‌پذیرد و ایده رامی‌توان روح یک اثر در طراحی گرافیک و عکاسی دانست.

نیرو جوان و متخصص

موسسه  تاج زرین سعی کرده از نیرو های جوان و پر انرژی، دانشجو و فارق التحصیل در انجام پروژه های خود استفاده کند و به بهترین شکل ممکن در پیشرفت این مرز و بوم سهیم باشد.

به روز ترین تجهیزات

موسسه تاج زرین با استفاده از به روز ترین تجهیزات و ارائه بهترین خدمات در صنعت چاپ، تبلیغات، عکاسی و طراحی سایت با توکل به خداوند منان توانسته ایم اعتماد مشتریان عزیز را برای خود به ارمغان بیاوریم.

%

مشتریان راضی

%

تحویل به موقع

%

پشتیبانی 24/7

%

قیمت مناسب

%

امکانات