دپارتمان طراحی

تیم طراحی ،گروه تاج زرین با بهره گیری از مجرب ترین پرسنل، با استفاده از انواع برنامه های گرافیکی و ارائه پیش طرح خاطری آسوده را جهت انتخاب طراحی مناسب در این واحد فراهم می سازد. خدمات طراحی عبارت است از گرافیگ، طراحی سایت، طراحی موشن گرافیک، طراحی دکوراسیون،طراحی ایده… می باشد .

دپارتمان طراحی مجموعه تاج زرین

لطفا واحد مورد نظر دپارتمان طراحی انتخاب کنید

طراحی سایت

خدمات این واحد شامل طراحی حرفه سایت  در سبک های شرکتی ، چند منظوره ، فروشگاهی ، کلینیک ، رزومه و غیره

طراحی گرافیک

خدمات این واحد شامل طراحی حرفه ای گرافیک دیجیتال و چاپی شامل طراحی انواع پست های اینستاگرام و تلگرامی ، پوستر ،بروشور،تراکت ،لوگو و غیره

 چرا گروه تجاری و تبلیغاتی تاج زرین متمایز هستش ؟

هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما ، یک طرح حرفه ای بسازد  که پاسخگوی نیازهای منحصربفرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. چرا که ما می توانیم هر طراح و ایده برای شما اجرایی کنیم

همکاری با شما باعث افتخار ماست ،ما بی اندازه مشتریانمون دوست داریم

چرا ما انتخاب میشویم

هزینه به صرفه

موسسه  تاج زرین با در نظر گرفتن تمامی نیاز های مشتریان گرامی به صورت مقرون به صرفه تمامی خدمات خود را اعم از طراحی، تبلیغات، چاپ، عکاسی و موشن گرافیک پروژه شما را آغاز خواهد کرد.

همه جانبه بودن

موسسه  تاج زرین سعی کرده برای رفاه حال مشتریان خود و سهولت در انجام پروژه ها، تمامی شاخه های گرافیک را زیر یک چتر قرار دهد و تا حدی بتواند دغدغه مشتریان خود را برطرف سازد.

اهداف و ارزش ها

موسسه  تاج زرین بر این باورست که برای حفظ منافع مشتریان باید متعهد به ارائه راه‌کارهای سودمند باشد و نظم سازمانی، وقت شناسی و کار گروهی لازمه پیشرفت در بازار می باشد. اخلاق حرفه‌ای و احترام متقابل دو عنصر اساسی در فرایند ارائه خدمات کل گروه به مشتریان است.

پشتیبانی و آموزش

یکی از رسالت های موسسه تاج زرین پشتیبانی خدمات و انتقال دانش روز دنیا به مشتریان خود می باشد و از وظایف تیم پشتیبانی می توان به انجام بروزرسانی ها، رفع مشکلات، حفظ و نگهداری اشاره کرد.

مشاوره

کسب و کار شما به واسطه خدماتی که ارائه می کنید و توسعه آن نیازمند بررسی و مشاوره های تخصصی برای خدمات شما است .موسسه  تاج زرین با ارائه مشاوره های اختصاصی و به روز شما را در شکل گیری کسب و کارتان حمایت میکند.

خلاقیت در طراحی

موسسه  تاج زرین باوردارند که فرایند خلاقیت و ایده یابی مهم‌ ترین مسیری است که در خلق یک اثر باید پیمود. دست یابی به ایده تنها توسط یک ذهن خلاق صورت می‌پذیرد و ایده رامی‌توان روح یک اثر در طراحی گرافیک و عکاسی دانست.

نیرو جوان و متخصص

موسسه  تاج زرین سعی کرده از نیرو های جوان و پر انرژی، دانشجو و فارق التحصیل در انجام پروژه های خود استفاده کند و به بهترین شکل ممکن در پیشرفت این مرز و بوم سهیم باشد.

به روز ترین تجهیزات

موسسه تاج زرین با استفاده از به روز ترین تجهیزات و ارائه بهترین خدمات در صنعت چاپ، تبلیغات، عکاسی و طراحی سایت با توکل به خداوند منان توانسته ایم اعتماد مشتریان عزیز را برای خود به ارمغان بیاوریم.

%

مشتریان راضی

%

تحویل به موقع

%

پشتیبانی 24/7

%

قیمت مناسب

%

امکانات